Betboo Kayıp Bonusu

Betboo kayıp bonusu yatırılan miktara ve oynanılan oyunlara göre değişmektedir. Bu makalemizde sizlere slot oyunları geçerli iade bonusundan bahsecedeğiz. Bonusun kuralları ve şartları sizler için sıraladık. Ayrıca betboo giriş butonu üzerinden siteye ulaşabilirsiniz. Ayrıca betboo %300’e varan hoşgeldin bonusu vermektedir.

Betboo kayıp bonusu

Betboo Kayıp Bonusu Kurallar

 1. Promosyon döneminde en az 300 TL yatırım yaparsanız (her hafta Cuma günü saat 01.00’den gelecek Perşembe ile Cuma gününe bağlanan gece 00.59’a kadar), yatırımdan kar elde edemezseniz, herhangi bir dönemde zararınızın %20’sini alırsınız. kazı kazan veya slot oyunlarında en az 300 TL. Bonus olarak 2.000 TL’ye kadar geri ödeme alırsınız.
 2. Bonus tutarı ve kazanabileceğiniz yüzde, promosyon döneminde yaptığınız yatırım ve dönüşüm tutarına göre değişiklik gösterir ve aşağıdaki şekilde hesaplanır:

betboo kayıp bonusu

 

 1. Kampanyadan yararlanabilmeniz için, hesabınızı açtıktan sonra en az iki kez hesabınıza para yatırmış olmanız gerekmektedir.
 2. Net Kaybınız, Promosyon Dönemi boyunca toplam Slot ve Scratchcard bahisleriniz, toplam Slot ve Scratchcard kazançlarınız, kazandığınız toplam bonus tutarı ve Promosyon Dönemi boyunca kazandığınız bonus kazançlarınız çıkarılarak hesaplanır. Yatırım bonusundan yararlandığınız yatırımınız, getiri bonusunuz hesaplanırken dikkate alınmaz.
 3. Promosyon döneminde net zararınız net yatırımınızdan fazlaysa, bonusunuz o dönemdeki toplam net yatırımınızın %10’unu aşamaz.
 4. Promosyon süresi içerisinde para çekme işlemi gerçekleştirirseniz veya talepte bulunursanız bu promosyondan %10 oranında yararlanabilirsiniz.
 5. Promosyon süresince kazanabileceğiniz iade bonusu miktarı en az 20 TL’dir.
 6. Bu kampanya dahil tüm kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için SMS doğrulama sistemini aktif ve kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Betboo

ikramiye bilgisi

 1. Eğer gerekli şartları sağlıyorsanız, bonusunuz promosyon süresinin bitiminden itibaren 24 saat içinde hesabınıza geçecektir.
 2. Bonusunuzdan kazançlarınızı çekmek için NetEnt, PlayNGo, Betsoft, YGGDrasil, Pragmatic Play, Red Tiger ve Booongo slotlarında 45 kez döndürmeniz gerekir. Bu oyunlardan herhangi birine kaydolduğunuzda bonusunuz aktif olacaktır.
 3. Bonusunuz, hesabınıza yatırıldığı tarihten itibaren 7 gün geçerlidir. Bu süre sonunda kullanılmayan bonuslar hesaplardan silinecektir.

Yorum yapın